Коли зароблені рроші ми вкладали в батьківський будинок чоловіка, то ще не знали як вони дадуть відповідь за нашу доброту

0
377

Після заміжжя ми відразу ж переїхали жити до батьків чоловіка. Вони жили поблизу міста, мали непоганий власний будинок зі своєю ділянкою. Звичайно, мені б хотілося жити окремо, але фінанси не дозволяли. Чоловік довго не міг знайти роботу, тому йому довелося залишити мене з батьками і поїхати на заробітки. Я сумувала за чоловіком, але розуміла, що він намагається для мене і нашого майбутнього. Заради цього варто було потерпіти. Щомісяця я отримувала перекази від чоловіка. Я вирішила, що гроші потрібно вкласти в будинок батьків. Він був трохи розвалений, тому потребував ремонту. На першу зарплату чоловіка я поставила нову огорожу. У свекра і свекрухи, крім сина, є дочка Софія. Софія була молодшою за свого брата. Вона заміжня, виховує двох милих дівчаток.

Софія на батьківський дім не претендувала, тому я так сміливо вкладала в нього гроші і сили. Думала, що він дістанеться нам. Коли я заваrітніла, то чоловік вирішив, що приїде назад назавжди. Спробує знайти роботу в рідних краях. Хотілося йому сина самому виховувати. Нам пощастило. Чоловік знайшов роботу відразу ж, та ще й платили непогано. Тим часом, будинок сильно змінився. Я встигла зробити ремонт на кухні, добудувати сарай, та й каналізацію провести змогли. Чоловік був задоволений станом будинку. У будинку кімнат було всього лише три, тому одну з них ми вирішили облаштувати під дитячу. Стали робити ремонт-як на порозі з речами з’явилася Софія, та ще й з дочками. Виявилося, що вона посва рилася з чоловіком, і той її проrнав зі своєї квартири.

Їй нічого не залишалося, як приїхати до батьків. Нам довелося їй виділити кімнату, яку ми так старанно намагалися перетворити в дитячу. З приїздом зовиці всі змінилися в rіршу сторону. Батьки дочку шкодували, тому віддавали їй всю nенсію, доглядали за онуками, а ось на мене і на мого сина їм стало наплювати. Свекруха стала часто ла яти мене за те, що я все роблю неправильно. Хоча раніше її все влаштовувало. Останньою краплею було те, що свекруха зажадала від мого чоловіка віддавати сестрі половину зарплати. Я сказала тоді, що нам потрібно переїхати на орендовану квартиру. Але він не погодився, а все тому, що йому було шкода грошей, які ми вклали в будинок. Він вважав, що повинна переїхати сестра — але зовиця нікуди не поспішала. Я не знаю, що мені робити. Залишатися зі свекрухою і зовицею — справжнє покарання. Ми постійно лає мося, розуміння між нами більше немає.