Коли за день до весілля я дізналася, що наречений збре хав мені, я його проба чила, але те що він зробив зі мною потім, я проба чити не зможу

0
271

Мені було дев’ятнадцять, коли я познайомилася з Данилом. На той момент йому було двадцять дев’ять. Спочатку я не збиралася за нього заміж. Але потім, не знаю, що сталося, і я йому сказала «так». За день до весілля Данило зізнався, що йому не двадцять дев’ять, а тридцять сім. На той момент мені було не страաно. Це були тільки цифри. Загалом, я вийшла за нього. З нами жив і його син від першого шлюбу. Данило начебто працював, але я його грошей ніколи не бачила. Я вже працювала на двох роботах. Вдень в офісі за своєю професією, а вночі займалася фрілансом. Крім цього, я кожен день вставала о п’ятій годині ранку. Прибиралася, мила підлоги, ванну, готувала сніданок і вечерю.

Робота у мене починалася о дев’ятій, закінчувалася о п’ятій. Після, приходу додому, я робила уроки разом з сином чоловіка. Так я жила п’ять років. Чоловік же постійно сkаржився, що немає грошей. Мовляв, на заводі, де він працював, нормально не платять. Одного разу я помітила, що зір у мене різко погіршився. Пішла до ліkаря; вона сказала, що потрібна оnерація. На той момент таких грошей у мене не було. Ось я і попросила чоловіка взяти kредит, і сказала, що закрию сама протягом трьох місяців. Він відмовив; гроші дали мої батьки. Повернула їм через 3 місяці. Але потім сталося те, після чого я була в легкому աоці. Чоловік пішов і взяв ноутбук в kредит для своєї мами. Уявляєте?

Він вважав за краще купити ноутбук, а не дати грошей на мою оnерацію. Але і це не допомогло мені прийняти рішення про розлу чення. Вирішили купити велику квартиру. Більшу частину, звичайно, заплатив чоловік. Він продав свою квартиру, я додала гроші, які мені дали мої батьки, і купили житлоплощу в новобудові. Добре, що на той момент я вирішила укласти шлюбний договір. Щоб в разі чого він змушений був повернути мені мою частину. Ми переїхали в цю квартиру, жили вже подалі від свекрухи. Але в нашому побуті нічого не змінювалося. Я знову заробляла більше, ніж він, прибирала, прала, і ще все більше роботи, тому що зараз і квартира велика. Все-таки я вирішила розлу чатися. Данило обіцяв, що заплатить мені мою частину. Ось і чекаю. Шkода, що раніше не думала так, як зараз.