Познайомились через інтернет. Хотіли одружитися. Але він виявився не тим, ким здавався.

0
118

Вітя сидів у себе вдома, як раптом бачить таксі під’їхало до його будинку. Він вийшов, таксист на нього чекав і сказав — Ось забирайте, ваш пасажир. — А що з ним? Спить чи що? — Так, він п’яний. Вітя почухав потилицю, відчинив двері бачить зовсім худий хлопчина років двадцяти. Він подумав, що це той самий наречений сусідки, взяв на плече і забрав у хату. Таксист одразу: — А хто ж nлатитиме? — А що? Він не заnлатив чи що? Ось чорт! Робити не було чого, Вітя заплатив сам. Хлопця він уклав, бо хропів сильно. Вітя вийшов із дому щоб відпочити в тиші. Наступного ранку наречений підвівся.

Побачив Вітю і тремтячи від страху запитав — Ви батя Каті так? Вибачте, я просто дуже хви лювався, хотів випити трохи. Але по ходу переборщив. — Та не батя я, я їх сусід. — А, сусід, — одразу заспокоївся наречений, — А де Катя живе? — Почекай-но, у порядок себе приведи, поснідай, потім підеш. — Так, Катя мене сама нагодує, до чого снідати? — Ну гаразд, але ти мені грошей винен на таксі? — Слухай, у мене зараз гроші тільки на картці, Катя тобі дасть, гаразд? — Ну ну…. *** Сидять наречений та тесть та снідають. А наречений їсть та п’є, коли ніби все життя голодним був.А тесть тримався заради дочки, не хотів він Катю засмучувати.

Теща, Валя, теж не хотіла засмучувати, але й такого нареченого вона не хотіла дочки. Виявилося, що Катя познайомилася з цим нареченим із соціальної мережі. Звідки вона могла знати, що він такий пиятик, та фото він не своє виклав у мережу. Наступного дня вони пішли до Віті. -Дядько Вітя, відправте його назад, будь ласка, він не такий, не подобається він мені. -Мені що, ще раз за таксі nлатити? -От біда! А тоді, ти nлатив? -Так, гаразд, відправлю я його, зате будете спокійні. -Ні, — сказала Валя, — нехай поки залишається, поспить, потім вирішимо, що робити.