Коли я дізналася, на яких підставах сватя віддали свою другу квартиру дітям, у мене очі аж на лоба полізли

0
119

Нещодавно в моєму житті відбулося найдивніше здивування від несподіваної новини. Моя дочка, Ксенія нещодавно почала жити зі своїм хлопцем, Костею, у другій квартирі його батьків. Квартиру називають другою, бо цю квартиру батьки Кості здають. Точніше здавали до того, як туди в’їхали діти. Хоча… Я дізналася, що свати беруть гроші з дітей за квартиру. Коли дочка сказала мені про це, я одразу подумала, що йдеться про комуналки та поспішила розча рувати доньку, сказавши, що це нормально, але виявилося, все не так. Діти повністю оnлачують своє проживання у квартирі батьків Кості.

Вони навчаються на третьому та четвертому курсах. Чи не працюють, а підробляють. Їхній загальний дохід тільки на пару купюр більше за квартиру. Знаєте, мої свати завжди здавались мені дивними. Вони не витрачають гроші на відпочинок, адже «на визначні пам’ятки можна і в інтернеті подивитися», не купують взуття — ремонтують старе, ходять в одних і тих же вбраннях вже котрий рік; судячи з їхніх фотографій, не спілкуються ні з ким, не цікавляться та не займаються нічим. Про їхні плани я знаю ще, що вони мають намір придбати другу квартиру. Першу вони купили відразу, без іnотеки — «бракувало лише того, щоб збагатити банки за рахунок своєї праці».

Гроші за квартиру, які платять, між іншим, діти, вони збирають на рахунку з відсотками. Це на другу квартиру. Ну, загалом, не знаю. Я все життя жила у двокімнатній квартирі з чоловіком, яка нам дісталася від мого тата. Я вже пропонувала доньці переїхати з Костею до нас, адже я ж бачу, що через брак грошей у них навіть проблеми у стосунках починаються; квартира, комуналки, продукти – вся зарплата йде на це, а про розваги та приємний час вони вже забули. Дочка відмовлялася переїхати; воно і зрозуміло, але мені дуже nрикро, що я не можу нічим допомогти дітям.