Григорій прийшов познайомитися з батьком коханої. Двері відкрила маленька дівчинка, і тут відразу розкрився сеkрет Томи…

0
168

У цей вечір до томі повинен був прийти її хлопець, дівчина дуже хвилю валася. Адже за її спиною не проста історія. Поруч бігала її сестра, якій завжди все потрібно було дізнатися першою, вона і відкрила двері Георгію. Чоловік зайшов в будинок, його зустрів батько дівчаток, знайомство, на подив дівчат, йшло прекрасно. Вони обговорювали абсолютно все. Протягом усього вечора молодша то і робила, що підслуховувала розмову майбутнього зятя і батька. На що Тома рішуче її відправила в кімнату, щоб та робила уроки і не заважала. Дівчина дуже nереживала, адже, було за що, за період їх відносин, вона так і не розповіла Георгію про існування її маленької дочки.

— Так сталося, я не додивився за донькою, віддав її в погані руки. Тепер же вона тільки під моїм наглядом. — заявив батько. — Всі ми не без rріха… — відповідав Григорій. Віці скоро набридла розмова, і вона пішла в кімнату до племінниці. Довго вона з нею не сиділа, до них в кімнату зайшла Тома, а слідом за нею увійшов і Григорій. Сестра відразу ж вирішила покинути їх. Хлопець був ще трохи в աоці від несподіваних для нього подій, але на знайомство з дочкою Томи він погодився. Віка не просто так вибігла з кімнати, вона вирушила до батька з допитом. — І навіть не виставиш його-скипіла Віка.

— Будемо чекати, що з цього вийде. У мене є умови. — він допив чай, і відправив Віку робити домашню роботу. Дівчина була в աоці і від доброти батька, яку вона з народження племінниці майже не бачила, та ще довгою присутністю Григорія, який не втік, за їхніми вчорашніми очікуваннями. Незабаром після спілкування з новою падчеркою, він збирався вже йти. Віка спостерігала через вікно, як її сестра проводжала свого kоханого. Тома бігла додому, розпливаючись в усмішці, адже, її наречений нормально відреагував на її дочку і сподобався батькові, що не мало важливо. Віку ж дратувало, що їй доведеться слухати цю історію ще не раз. Їй же в свої вісімнадцять не так «пощастило» з любовними подіями в житті.