Сусідка Варі повідомила, що її син і невістка роз лучаються. Вона придумала хит ромудрий план, щоб врятувати цей шлюб.

0
32

Дочка сусідки Олена, яка працювала в РАГСі, принесла страաну звістку. Син Варі Іван розлучався з Дариною. І це після десяти років щасливого шлюбу. Народивши двох прекрасних дітей: шестирічного Колю і трирічну Валю… Але ж всього тільки пару тижнів тому Іван з сім’єю приїжджав в гості до батьків. Ніяких дивацтв у відносинах сина і невістки ні Варя, ні її чоловік не помітили. Більш того, молоді радилися з батьками щодо nокупки нової квартири і заручилися підтримкою батьків… Вона ледве-ледве дочекалася повернення чоловіка. Той теж був шоkований новиною. Адже він сьогодні розмовляв з сином і той нічим не був стурбований.

Всю ніч Варя переверталася, придумуючи, як помирити сина з невісткою. До ранку план був готовий.Спочатку чоловік відмовився брати участь в її авантюрі, але під натиском дружини був змушений погодитися… План почали приводити в життя в той же день. О дев’ятій годині ранку Степан подзвонив синові і повідомив, що мати сильно за хворіла. Аж не може встати з ліжка. Ілля з Дариною приїхали через годину. Варя, що лежить в ліжку, дійсно виглядала хворою… П’ять днів Варя лежала «при сме рті». Їй було дуже важко лежати без діла, але на що не підеш заради щастя дітей. Вона наглядала за сином з невісткою. Але вони поводилися як завжди. Цей ранок почався зазвичай. Варя готувалася знову провалятися весь день.

Але вийшло інакше. Чоловіки пішли на роботу. Через годину невістка зібралася «збігати» в аптеку. Як тільки та пішла, «хво ра» бігом вирушила на кухню випити кави, яку вона обожнювала, і якої була позбавлена «за станом здоров’я». Всі троє сиділи на кухні. — Мам, адже ти сильно хво рієш. Чи ні? — Іван хитро дивився на матір. Та зрозуміла, що її план розкритий. — А чому ви розлучатися вирішили?! — Розлучатися? Хто? — Син дивився на неї очманілими очима… Пізніше з’ясувалася причина непорозуміння. Оленка побачила заяву повного тезки Івана, ось і вирішила, що розлучається він.