В клас прийшла новенька — Пампушка Настя. Хлопці відразу почали см іятися над дівчинкою, але потім зрозуміли, що вона їм не по зубам. Головне — це вnевненість в будь-якій ситуації

0
305

В одному класі вчилася пампушка Марічка. Всі хлопці завжди обзивали її товстенькою, жірухой і в такому роді. Вона іноді бувало змовчить або поплаче, а не разу побіжить доганяти, щоб вдарити хлопця. А вони від цього ще більше сміялися: «Корова біжить!». І так тривало майже весь час. Раптом до них в клас прийшла нова дівчинка Настя. Вона була майже в два рази ширше Марічки! Тому моментально стала новою жертвою насмішок. Однак раніше дівчинка вчилася в іншій школі і там ніхто над нею не знущався: всі діти у дворі грали з нею, спілкувалися.

Все почалося з ситуації в їдальні, коли один хлопчик на ім’я Денис купив булочку і кинув її в Настю зі словами: «Їж, жіруха!». Дівчинка здивувалася, але лише обтрусила джинси від крихт і не звернула на це увагу. Потім вона йшла в коридорі, і хлопець щось мовив про її пишни формі. На цей раз вона не витримала: — Ти ненормальний? У тебе настільки нецікаве життя, що захоплює лише моя дупа? Так я не забороняю, дивись на здоров’я! Після того до неї трохи перестали приставати. І незабаром сталася нова ситуація.

Діти повинні були стрибати через козла на фізкультурі. І прийшла черга Насті. Під її вагою козел впав, але дівчина не розгубилася і зробила добру сальто: так що, без проблем приземлилася на підлогу. Але зупинити смішки хлопців було неможливо. Настя ж рішуче сказала: — Що смієтеся? У вас гімнастка в класі, піднімайте, давайте! Хлопці швиденько збіглися і почали, сміючись, її піднімати. Далі почалися канікули. Настя за цей час вирішила схуднути. Підтяглася, перефарбувала волосся і стала ще більшою красунею.

Коли прийшла в школу, то більшість хлопців сильно здивувалася. Тепер кожен з них хотів з нею дружити. Дівчинка замість цього підійшла до Денису і широко посміхнулася. Так, що можна було побачити брекети на її зубах. — Допомогти тобі придумати нові глузування? — промовила вона. Настя була собою весь час. Вона ніколи не комплексувала, а навпаки — вміла поставити себе на місце, пройти гордо і не звертати уваги. Ось, що потрібно виховувати в дітях — впевненість!