Вирішила найняти собі nомічницю, щоб налякати дітей та нагадати їм про сnадщину.

0
138

Наталя самотня жінка, якщо бути точнішою вже бабуся. Вже кілька ночей вона сидить біля вікна. Їй постійно не спитися, безсоння долає сон. Вона сидить біля вікна і рахує машини. Вона згадує своє минуле. Коли вона була молода. Вона тільки одружилася, у неї з’явилися діти. У цій великій квартирі жили, вони з чоловіком та дітьми. Вона згадувала, як завжди виглядала краще за всіх своїх подруг, як вона виділялася серед них. У молодості вона виглядала дуже охайно та доглянуто. Жодна її подруга така не виглядала. Вона пишалася тим, що її діти ходили до кращої школи, закінчили університет і зараз працюють. Діти мають свої сім’ї.

У них постійно не вистачає часу на те, щоб просто зателефонувати та дізнатися як їхня мама. Наталя вже давно живе сама. Після загибелі чоловіка, вона продовжує жити лише для дітей та онуків. Але її онуки теж не часто приходять до неї.Іноді, коли вони зідзвонюються з подругою Лідою, вона розповідає, як до неї ставляться діти та онуки, розповідає, що вони живуть усі разом та дуже дружно. Наталя у відповідь тільки мовчить та слухає все це. Хоча подекуди не розуміє, як у Ліди все добре склалося, що Ліда в коханні та в ласці проводжає свою старість. Діти Ліди, які навчалися у вечірній школі, вони навіть не закінчували університет. Наталя боїться зателефонувати доньці, бо у відповідь знову почує неприємні слова від неї «Мамо, я зайнята, мені треба тікати».

Якось Наталя впала на сходовому майданчику. Вона одразу зателефонувала доньці та покликала її на допомогу. Але вона не приїхала. Вона знову була зайнята. Тоді Наталя не витримала і закричала: — Мені потрібна допомога, я піднятися не можу.Дочка зателефонувала братові та попросила поїхати до неї. У результаті син приїхав і разом із сусідкою віднесли її додому. Викликали лікаря, і син теж поспіхом поїхав. Наталя боялася, що не зможе взагалі ходити. Тепер вона не зачиняла вхідні двері і покладалася лише на допомогу сусідів. Якось у неї виникла ідея знайти квартирантку. Яка житиме з нею і доглядатиме за нею. Вона порадилася із сусідкою. Сусідка порадила їй цього не робити. Що її діти приїжджатимуть і доглядатимуть її. Тоді Наталя запропонувала сусідці доглянути її і сказала, що вона обов’язково добре віддячить їй.