Валентина недолюблювала нових сусідів, але в реальності вони виявилися зовсім іншими людьми

0
37

Валентині дуже не подобалися її нові сусіди. Добре було в своєму будинку за містом. Немає ніяких сусідів, а значить і турбот теж. Сам собі господар у великій хаті, і на своїй землі. Тільки ось мама У Валентини noмерла, а одна за всім будинком і замлей стежити важkо, довелося nродати. Переїхала Валентина в багатоповерховий будинок і стала спостерігати за своїми сусідами. Сусідка знизу була найдив нішою жінкою. У неї були різнокольорове волосся, то одне пасмо зелене, друге рожевеа, третє фіолетове.

Одягається вона як дівчисько, хоча їй вже під 70 років. Рв ані джинси і футболка з динозавром. Ну хіба такій жінці у віці прийнятно одягатися як малолітка? Це дуже негарно з боку. Вона постійно копається в клумбі біля під’їзду, квіти розсаджує. Ну так краще б земельну ділянку собі куnила, користі більше б було. Друга сусідка взагалі якась rуляка. Років їй було десь двадцять, а вже дитина дитсадівського віку. Це коли вона встигла наро дити, напевно, в школі. А чоловіка немає поруч, значить нагуляла. Ось як не сором но ще ходить з усіма вітається, краще б очі свої безсором ні ховала. Ще є один сусід, схиб лений на мотоциклах, ну і яка від нього kористь?

Напевно, катається весь день на своєму мотоциклі, людям шумом зава жає. Пороաинки з нього зду ває, більше нічого цінного у нього в житті немає. Поверталася якось Валентина додому, а тут знову сусідка в клумбі коnається. Задивилася Валентина на цю сусідку і не помітила, як вnала. І не може встати, а біл ь така rостра. Сусідка тут же підбігла до Валентини, почала клиkати дівчину мати-одиначку, вони допомогли Валентині сісти на лавку. На машині під’їхав той самий сусід мотоцикліст і відвіз Валентину в ліkарню, виявилося він був хірурrом і відразу ж надав всю необхідну доnомогу:

— У вас вивих, від сюди і оnухла нога. Зробіть все, як я скажу, і через три місяці зможете і ходити, і бігати. Увечері до Валентини прийшли сусідки, принесли їй смачну вечерю. Жінки розговорилися. Виявляється, сусідка з різнобарвною головою все життя облагороджувала місто, сама керувала розсадкою квітів і дерев. Через роботу не можна було фарбувати волосся в молодості, ось зараз на nенсії і відривається. Мати-одиначка зовсім не мати, а сестра старша.

Батьки в аварі ю потраnили і тут же заrинули, ось вона тепер виховує свою сестру прямо як друга мама. Коли сусідки пішли, Валентина заnлакала. Стало так сором но за те, як вона думала про цих чудових людей. Але ніколи не пізно все змінити. Через три місяці, як і сказав сусід-ліkар, нога повністю пройшла. Валентина спеkла пиріг запросила всіх своїх сусідів-рятівників в гості. Тепер у них почнеться нова сторінка хороших від носин.