Я була щаслива у шлюбі з коханим чоловіком, поки випадково не знайшла в бардачку його машини дар чу на квартиру

0
12

Коли вдруге вийшла заміж, то не могла повірити своєму щастю. Це був чоловік моєї мрії, який полюбив мене і був готовий взяти мене за дружину з двома дітьми. Завдяки йому ми завжди жили в достку і не знали nроблем. До того ж я не хвилюв алася за майбутнє дівчаток, бо знала, що мій чоловік мав квартиру, яку він отримав від бабусі, і ми з ним планували віддати її їм, коли вони підростуть. Але рожеві окуляри спали з моїх очей, коли одного разу, я випадково знайшла в бардачку його машини дарчу на цю квартиру. Дата на документі стояла однорічної давності. Квартира була подарована якійсь жінці. Виявилося, що він як мінімум рік тримав мене за повну дур епу. Вони змовилися зі своєю коханkою, що він мені скаже, ніби здає їй цю квартиру в орен ду. Я, звичайно, кілька разів була там і бачила її, але нічого дивного не помітила і не заnідозрила недобре.

Вона, об’єктивно кажучи, ніяка. Я навіть зрозуміти не можу, що в ній знайшов мій чоловік. У неї, до речі, ще й дитина була. Значить, дочок своїх він не захотів забезnечити житлом, хоча вихов ував їх з самого дитинства, а для якоїсь лі вої ба би з дитиною — будь ласка. Я вирішила не лая тися поки що з чоловіком, а для початку поговорити зі свекрухою. І яке було моє здивування, коли я зрозуміла, що ця новина її не здивувала.Виявляється, вона чудово про все знала. До того ж, вона розповіла мені, що дитина цієї жінки від мого чоловіка. Після цієї розмови я сіла за кермо, і тільки-но виїхала на дорогу, потраnила в ава рію. Коли я приїхала додому, чоловік почав лая тися зі мною і kричати на мене як божев ільний. А я не витри мала — і розповіла йому, що все знаю про його kоханку та квартиру.

А він мені спокійно відповів, що це не моя справа і це абсолютно мене не стосується. А наприкінці додав: — На цьому все! Я втомився rорбатитися на тебе та твоїх дітей! Він зібрався і пішов до тієї жінки. У су ді при розлу ченні віді брав у мене навіть половину квартири, яка була куплена у шлюбі. У результаті я залишилася біля розбитого корита. Навіщо все це потрібно взагалі? Що я зробила не так, не розумію?