«Двієчниця» Оля довела всім однокласникам, що домогтися успіху можна і без хороших оцінок в школі

0
274

У нас в класі вчилася дівчинка. Звали її Оля. Вона залишилася на другий рік, тому була старша за нас усіх. Навчалася Оля до 8-ого класу, після чого пішла в ПТУ. Чесно сказати, найбільше раді були вчителі, оскільки їм вже тоді набри дло возитися з»двієчницею». Оля була дур ною і леда чою, але дуже обдарованою. Ще й красунею. Це сьогодні дівчата з таким набором функцій йдуть нарозхват, а раніше для сер йозних відносин з серйозними людьми інтелект в деякій кількості теж був потрібен. Невідомо як, але на останньому курсі ПТУ Оля вийшла заміж. Причому її нареченим був не який-небудь майбутній слюсар-наладчик, а викладач математики. Сам він перебував у розлу ченні, але мав власну житлоплощу і навіть автомобіль. Коротше, завидний наречений.

Оля успішно закінчила ПТУ і навіть місяць попрацювала за фахом — помічником бухгалтера (або на якійсь подібній посаді). А далі у Олі були плани перебратися у велике місто. Її чоловік з деяких причин не хотів залишати обжите місце, а потім незабаром вони розій шлися. Оля поїхала до столиці Уралу. Там вона знову вийшла заміж. На цей раз її обранцем став якийсь кооператор, що займається постачанням комп’ютерної техніки. Його бізнес успішно йшов в гору. Незабаром Оля переманила свого колиաнього чоловіка, так як знала, що він захоплювався інформатикою. Той з радістю переїхав, так як часи настали ռолодні. Їх фірма стала займатися не тільки продажем обладнання, а ще і його установкою і налаштуванням.

Колишній чоловік дуже навіть сильно згодився. А Оля зробила так, що фірма стала належати їй. І вона її з великим задоволенням продала. А далі була Москва. У Москві-все в гору. Знову заміж за бізнесмена. Далі простіше. За її словами, основний свій дохід вони зробили за час кризи, вчасно її відчувши і скориставшись ситуацією. Сьогодні у неї великий будинок в Підмосков’ї і квартира в центрі Москви, яку вона здає досить відомій людині. Оля не пропустила жодного вечора зустрічей випускників. Чи не хвалиться, просто іноді говорить, що опинилася в потрібний час і в потрібному місці. Ну, і краса її зіграла важливу роль.