Мене запросили на весілля, під час якого я була очевидцем дивної сцени. Спочатку я не розуміла, чому батько нареченої знімає процес, коли гості дарують конверти. Наступного дня все стало ясно.

0
35

Весілля-особливе свято. Але, на жаль, зараз деякі пари використовують цю подію в меркантильних цілях. Мене запросила на весілля якось знайома. Ася зустрічалася з Борисом шість років. Вони познайомилися в гуртожитку, навчалися в одному інституті. Ася все життя мріяла скоріше вискочити заміж, але хлопець ставився до цього значно серйозніше. Але вона все-таки його вмовила. Він просто на витримав її напору. Вона хотіла, щоб весілля було шикарним. Своїх грошей у молодої пари не було, і батьки були змушені взяти кредит. Запросили вони кого попало і організували велике застілля.

Ася сподівалася, що гості подарують багато грошей, і вони залишаться у виграші. Борис лише важко зітхав, не наважуючись перечити нареченій. Ася вибрала найдорожчий ресторан, дизайнерське плаття і найдорожчого тамаду. Витрати вона збиралася покрити з подарованих коштів. Банкет дійсно вийшов грандіозним. Я раніше на таких не бувала. Молодята виглядали, як принц і принцеса. Ася змусила батька знімати процес отримання подарунків на камеру, щоб потім знати, хто який конверт подарував. Перша шлюбна ніч у них була бурхливою — вони всю ніч рахували гроші і розбирали, хто і що дарував. Ася все записувала в блокнот.

Виявилося, що подарована сума покриває тільки одну третину витрат. Ася була розчарована. Вона стала надзвонювати і писати гостям, які, на її думку, подарували менше, ніж повинні. Чоловік був в шоці від її поведінки. Деякі гості відправили гроші, але більшість просто послала її куди подалі, звинувативши в жадібності і меркантильності. Борису було соромно через неї. Ася і Борис розійшлися через кілька місяців. Він втомився терпіти витівки дружини. До того ж у неї були неймовірні запити, вона вимагала від нього будинок, машину і шубу. Навіщо? Просто для того, щоб викликати заздрість.