Вчора сусіди весь день чули гучний звук kрику дитини. Вони покликали nоліцію. Коли двері відчинили, обличчя матері дитини було блідим, а під очима красувалися темні кола

0
142

Ганна зайшла до подруги у гості. Її зовнішній вигляд її вразив. Вероніка виглядала жахливо. Обличчя було блідим, а під очима красувалися темні кола. У її малюка різалися зубки. Кожна мама, яка через це пройшла, знає, який це важкий період для сім’ї. Ганна мимоволі згадала, як через це проходила її дочка, і їй стало шкода. Віра не спала кілька днів і почувала себе розбитою. Малюк не давав спокою та вимагав постійної уваги. Чоловік допомагати не міг, адже більшість днів перебував на роботі. Але нервування її цим не обмежилося. Вчора весь вечір малюк не заспокоювався. Віра все сподівалася на знеболювальне.

Думала, що дасть перед сном, і малюк засне, але надіям не судилося збутися. Малюк не заспокоювався, а кричав навіть голосніше. Вона кілька годин його хитала на руках, руки вже було боляче від втоми, і очі злипалися. Вона використовувала всі відомі людству методики заспокоєння та відволікання дітей від постійного, нестримного крику, а саме: обіцяла нескінченну кількість солодощів, пропонувала улюблені мультики, дала пограти своєю косметикою, обіцяла те, що він хоче, але що вона не може собі дозволити. Але все було марно. Маля кричало, і було відчуття, що весь всесвіт проти нього ополчився, і це небесна кара за гріхи цього і всіх минулих життів.

Насувається екзистенційна криза була перервана різким звуком. Вона не відразу впізнала звук, адже барабанна перетинка трохи втратила чутливість, перебуваючи під впливом постійного подразника у вигляді дитячого верещання. Поки вона намагалася знайти джерело звуку, чоловік відчинив двері. На порозі з’явилися правоохоронці. Хтось із сусідів поскаржився до поліції. Поліцейські виписали штраф і гордо пішли з почуттям виконаного обов’язку. Віра досі не може зрозуміти, хто поскаржився, адже має гарні стосунки з усіма сусідами. Невже вони самі не могли прийти? Навіщо одразу викликати nоліцію?