У сім’ї у нас все було добре, але після того як свекруха переїхала до нас, життя перекинулося з ніг на голову

0
218

Свекруха мріяла роз вести мене з чоловіком і довго думала, як це зробити. Вона показала своє обличчя тільки тоді, коли прийшла до нас жити. Спершу у нас ніяких kонфліктів не було; ми з чоловіком одружилися дуже рано, ми думали, що створені один для одного. Жити ми вирішили в моїй однокімнатній квартирі, і свекруха часто до нас приїжджала. У вихідні приїжджала з села, привозила з собою фрукти і овочі, допомагала мені з дитиною. Вона нічого такого мені не говорила, не чіплялася до мене і з боку могло б здатися, що у нас ідеальні відносини ; до речі, я теж так думала. Минуло небагато часу і мого чоловіка підвищили на посаді, зарплата, звісно, збільшилася, і ми змогли нарешті перебратися в квартиру своєї мрії.

Мою однокімнатну квартиру ми вирішили здавати, отримувати від цього гроші. Ми переїхали, і я почала радісно облаштовувати свій будинок. Я вклала душу в кожен куточок свого житла, завжди були порядок і чистота, чоловік був задоволений, я була найщасливішою. Через якийсь час чоловік приїхав з роботи пізно. Коли я запитала чому він затримався, то він сказав мені, що допомагав своїй мамі збирати речі. Я подивилася здивовано на чоловіка, і він сказав, що мама буде з нами жити. У мене не було претензій, думала, що проблем з нею не буде, адже вона не прискіплива. Я сказала, що буду рада, якщо вона приїде і буде з нами жити. Чоловік був задоволений, сказав, що радий це чути.

Свекруха, коли переїхала, почала для нас готувати, допомагала з дитиною, поки ми виходили гуляти вечорами. Я подумала, що так навіть вигідніше жити зі свекрухою, ніяка допомога не буде зайвою. Але одного разу я підслухала розмову моєї свекрухи зі своєю сестрою. Вона сказала, що тримаємо її в якості прислуги, що використовуємо її, а що стосується мене — то я взагалі грубо до неї ставлюся, нічого не роблю по дому. Увечері, коли чоловік прийшов з роботи, вона почала кричати на мене, сказала, що я її хотіла угробити. Я стояла як укопана і не знала, що сказати, просто мовчки зібрала речі, дитину і поїхала в свою однокімнатну квартиру.