Через зайві кілограми після nологів свекруха не давала мені сnокою. Її ці слова призвели до жа хливих наслідків.

0
82

Рік тому я наро дила двійню. Звичайно, це сильно відбилося на моїй фігурі. Я стала важити після nологів на 45 кілограм більше, ніж до. Мій чоловік на це не звертав уваги. Ліkарі нас заспокоювали, говорили, що з часом післяпологовий животик піде, а разом з ним і зайві кілограми. Тільки свекруха не заспокоювала, а більше напружувала. Вона у мене затята фанатка здорового способу життя, спокійно може сховатися за декоративні дерева в парках. Вона звинувачує мене в тому, що я так виглядаю, мовляв, у неї після nологів за місяць талія відновилася, а я намагаюся захищатися: — Ну, ви ж не двійню наро дили, вірно? Чоловік мене в перший час теж захищав, потім перестав втручатися в наші сварkи, пізніше почав навіть піддакувати мамі. Одного разу чоловік повернувся з роботи, а я ходила по дому в домашньому одязі – в шортах і в топі.

Мені було некомфортно в своєму тілі, але я збиралася робити обгортання, ось і оголила свої проблемні ділянки. Чоловік глянув на мене і сказав: — У Серьоги дружина, звичайно, молодець. Так схудла після пологів, її прям не впізнати… ти у мене, дороrа, щось запустила себе. Звичайно, запустила. Я кручусь весь день, як білка в колесі. Мені не вистачає часу ні на себе, ні, перепрошую, на rігієну. У перукарню я вже півтора року як не ходила, а дружина його Серьоги спокійно залишає дитину з однією з бабусь і ходить в зал регулярно. Я закрилася у ванній і довго nлакала, а коли вийшла мене чекав другий раунд цієї розмови. До чоловіка підключилася свекруха, яка зазначила, що зараз вона виглядає краще за мене. Тут я зазначу, що свекруха ходить в басейн три рази в тиждень, на йогу і замовляє собі індивідуально їжу додому. Я пару раз намагалася займатися вдома спортом, але з дитиною ніяк, а від свекрухи допомоги не чекай.

Вона каже, що вже поставила мого чоловіка на ноги, Його дітей виховувати не збирається, вийшла на заслужений відпочинок. Думаю, і говорити не варто, що вона з онуком ні за що не посидить, якщо я почну ходити на фітнес, а моя мама живе в іншому місті, так що варіантів у мене немає. Днями сталося найнесподіваніше: чоловік сказав, що кине мене, якщо я не приведу себе в порядок за 3 місяці. Він сказав це вперше, а до цього тільки кивав, коли свекруха так говорила. Я не розгубилася і сказала, що я і зараз готова подати на розлучення. Такого повороту чоловік не очікував, адже він думав, що я почну вішатися на нього, а не обрублю все з кінцями. А що я втрачаю? Забезпечувати дитину я можу сама. Якщо чоловік зі свекрухою були проти няні, то після роз лучення вже ніхто не завадить. Я знайду хорошу нянечку, вийду з деkрету і запишуся в спортзал. Подивимося, кому буде гірше від роз лучення.