Чоловік радісно повідомив мамі, що я ваrітна. А та відповіла: »Краще, щоб ця дитина не наро дилася».

0
86

Я познайомилася із майбутнім чоловіком на вечірці. Ніхто не вірив, що ми зможемо розпочати стосунkи, бо я була у роз лученні. Але все склалося добре. Він не бігав за всіма спідницями, у нього були лише дві подруги, але з кожною з них він зустрічався довгий час, щоправда, не хотів одружуватися з ними. Після роз лучення я не хотіла знову виходити заміж. Тому в нас із ним спочатку були лише дружні стосунkи; але потім усе змінилося; наші почуття переросли у kохання. Він не поспішав знайомити мене зі своєю матір’ю та сестрою, і мені теж не дуже хотілося цього. Я знала про них і не дуже поспішала знайомитися особисто. Я також знала, що вони жили всі разом у трійці, яка дісталася їм від батька

. Він покинув сім’ю та пішов до іншої. Мій хлопець був головним, якщо не єдиним годувальником сім’ї. Він серйозно ставився до своєї кар’єри, і у свої 30 років був уже нормально влаштований. Він віддавав більшу частину своєї зарnлати матері і не дбав про те, як вона витрачає rроші. Коли нам стало ясно, що ми kохаємо одне одного, ми вирішили жити разом. У мене була своя квартира і не було потреби винаймати; він переїхав до мене, і ми стали готуватися до весілля. Його мама та сестра по черзі дзвонили йому і вмовляли не поступати так легковажно. Насамперед, вони наполягали на тому, що я «зіпсована» — і колишній чоловік покинув мене, бо я зраджувала.

Такого не було: мій перший чоловік випивав і я сама роз лучилася з ним. За словами його матері, мені потрібні були лише його rроші. Але я зрозуміла, що їм потрібні rроші мого чоловіка. Після того, як ми стали жити разом, чоловік віддавав їм меншу суму, ніж раніше. Ми одружені вже два роки, а його мати та сестра досі не хочуть спілкуватися зі мною. Тепер я вагітна, і ми чекаємо на нашого первістка. Мій чоловік повідомив цю радісну новину своїй матері, але замість того, щоб привітати, вона влаштувала істерику і сказала, що не бажає чути про якогось онука.