Мій син заявив, що хоче подати на розлу чення, тому що дружина не nрибирає квартиру, а це через те, що вона

0
25

Безлад у будинку – один з ключових моментів, які лежать в основі свароk між свекрухою та невісткою. Я, наприклад, вважаю, що я лояльна свекруха, яка не втручається у справи свого сина та невістки, але те, що відбувається зараз у будинку мого сина – не може залишити мене байдужою. Невістка пояснює свою поведінку тим, що дитина у неї маленька, крім того, що не встигає доглядати її, не встигає і за собою стежити. Я звичайно ж з розумінням ставлюся до цього, але я не можу постійно приходити до них і прибирати її безлад, адже малюка вона віддає в дитячий садок і у неї буває кілька вільних годин.

Я якось намагалася вплинути на невістку через свого сина, думаючи, що його вона послухає, але щойно її чоловік спробував поговорити з нею, вона вчинила сkандал. Вікторія почала говорити, що її в цьому будинку ніхто не розуміє, що вона так і так не виходить із дому, як інші її подруги, і що їй набридло бути домогосподаркою. Після цього скандалу, я більше не стала втручатися в їхні сімейні справи та питання, оскільки згодом, вона сама зрозуміє, що порядок у домі – запорука здоров’я усієї родини. Пізніше я дізналася від свого сина, що його дружина влаштувалась працювати в одну компанію,

і зараз взагалі цілодобово пропадає на роботі, не приділяючи уваги ні йому, ні дитині. Малюка вона відводить у сад, а потім його забирає мама невістки, я не можу зрозуміти, наскільки людина може бути егоїстом, не думаючи про те, що її увага та турбота важливі чоловікові та дитині. Не дивно, що через деякий час мій син заявив, що хоче подати на розлучення, але втручатися в його справи я не стала, щоб потім мене не зви нувачували у невдачах їхнього сімейного життя.