Під час ваrітності свекруха називала мене страաною і оnухлою nотворою. Але одного разу чоловік випадково почув нашу розмову

0
87

У мене завжди були нормальні відносини з свекрами . Пощастило, що ми живемо в різних містах; після весілля одразу переїхали. Напевно, це позначилося на наших відносинах. Адже до весілля я не спілкувалася нормально зі свекрухою. А після весілля я кілька днів прожила в будинку чоловіка, і займалася нашим переїздом, тож на душевну розмову з батьками чоловіка не було часу. З чоловіком-військом мені було непросто.

Він весь день пропадав на роботі, я завжди була вдома одна з дитиною. А коли я завагітніла і вдруге, вирішила наро джувати в рідному мені місті, бо з першою дитиною я обстежувалася в столичному пологовому будинку. Якось до нас заявилася свекруха і оголосила: — Точно, друга буде дівчинка! Ось я на 100% упевнена. – З чого ви це вирішили? — Запитала я, хоча ми з чоловіком теж хотіли другу дівчинку, для повного комплекту.

— Ну дивись, яка ти страաна та опухла . Значить, вся краса в неї пішла. Так кажуть: дівчинка всю красу матері собі забирає. Я ледве стримувалася, щоб не нагрубити їй. Ну, знаєте, первістка я народила в 19. Легко виглядати красиво, коли ти сам як дитина. І так щодня я чула від свекрухи, яка я страաна та опухла, але одного разу це все почув чоловік і влаштував їй «атракціони». Після цього вона більше не діставала мене.