Свекор зробив нам шикарний подарунок на новосілля, але коли про це дізналася свекруха, то почервоніла від л юті.

0
37

Свекор зробив нам шикарний подарунок на новосілля, але коли про це дізналася свекруха, то почервоніла від люті. У чоловіка батьки розлучені. У його батька (мого свекра) інша сім’я, що не заважає синові спілкуватися з батьком, а мені відчувати щиру повагу до цієї людини. Взагалі у нас із чоловіком відмінні стосунки зі свекром та його сім’єю. На відміну від свекрухи. У мене з нею стосунки не склалися. Хоча й особливої ворожнечі немає. Нещодавно ми з чоловіком переїхали в нову квартиру. Свекор тут ще не був, але по смартфону я йому все показала та розповіла. Сам він поки що приїхати не має можливості через ненормований робочий день. Він водить автокран і береться за будь-які можливі замовлення.

Тому й у нього так важко з часом. З дня на день мали привезти кухонні меблі. Дізнавшись про це, свекор порекомендував збирача кухонних меблів. Він уже й домовився із ним. Як з’ясувалося, той за збірку попросив суму втричі меншу, ніж ми припускали. До того ж свекор ще кинув цю суму на карту чоловіка — «Подарунок на новосілля!». Через кілька днів, про це дізналася свекруха. І стала дзвонити синові. Як з’ясувалося, вона вимагала від сина, щоб той: або зателефонував батькові і попросив таку суму для сестри, або сам віддав половину суми сестрі. З якого переляку? А з такого, мовляв батько, даючи гроші одній дитині і не даючи іншій сіє між ними сварку.

До речі, після розлучення сестра однозначно прийняла бік матері та ігнорує батька. Постає питання, з якого дива людина (мій свекор) повинен думати про те, хто з ним спілкуватися не бажає? Правильно. Ні з якої. Тому, ми з чоловіком дійшли такого висновку, що всі «рухи тіла» спрямовані на те, щоб посварити сина з батьком. Тому на чергове мозкування матері, мій чоловік відповів так: «Сестра потребує фінансових коштів? Нехай сама дзвонить батькові». Свекруха образилася. Але це не на довго. Незабаром їй знадобиться безкоштовна робоча сила, і вона тут же помириться із сином.