Красива нед оступна троянда: всім вона подобалася, але ніхто нічого не робив, щоб її отримати.

0
22

Її весь час обговорювали, шепотілися за спиною та просто не розуміли: чому така гарна дівчина й досі одна? Ксенія дуже гарна, начитана, добра, акуратна, честолюбна та інтелігентна дівчина. Вона весь час розмірковувала: «Ми живемо у 21 столітті, у сучасному новому світі. Там, де жінки на керівних посадах, там, де жінки роблять нові наукові відкриття та просто живуть так, як вважають за потрібне. Хто ж пояснить мені, з якою метою виходити за першого, хто попався? Щоб потім розлучитися чи терпіти заради когось чи чогось? А потім ще ходити зі статусом на лобі «розведення».

Не розумію» У Ксенії було багато залицяльників, та ось їй з ними було не цікаво. Ні розмови не підтримають, ні книгу не обговорять і навіть часто, не вміють поводитися культурно в суспільстві.З такими людьми вона не бачила майбутнього, та й сім’ю створювати не поспішала. У неї було гарне кар’єрне зростання. Її мрією була подорож світом та країнами. Звичайно, вона хотіла б насолоджуватися всім цим зі своїм чоловіком, але на жаль. Чоловіки вже до 30 років хочуть дітей, але Ксенії не хотілося ставати матір’ю, вона ще жила для себе, їй не потрібне життя з дитиною та мітлою.

У неї був щільний графік, крім роботи вона намагалася поєднувати і спортзал, і відпочинок. Бракує ні бажання, ні часу поспілкуватися з кимось із цілої купи залицяльників. Взагалі, Крістіна часто чула на свою адресу фразу «я її не вартий». Багато хто думав, що якщо вона красива і доглянута, то по зубах вона лише багатенькому дядьку. Вважали, що не вивезуть її фінансово, а також не зможуть відповідати. Ось так і Христина залишилася одна… гарна недоступна троянда, яку хочуть, але нічого не роблять, щоб отримати…