Жінка так ретельно вибирала агенції, що врешті-решт їй відмо вили аж у двадцяти

0
36

Ельвіра була незвичайною клієнткою, я це зрозумів за телефонною розмовою. Я ще стільки запитань не чула. -Я за кордоном ще не була, куди ви мені порадите? Я не розrубилася і поцікавилася: -Історія, архітектура, пам’ятки, природа, що вас цікавить? Чи може Туреччина? Проблем із мовою у вас там не буде. Готель підберемо добрий. Я хотіла продовжити, але Ельвіра вирішила мене перебити. -Я думала про Карибські острови. Я просто дуже люблю цей фільм. Може мені два тижні поїхати? Я намагалася підрахувати скільки їй обійдеться ця відпустка, а вона мені як заявила: -Я ще на літаках не літаю, бою ся! Чи можна буде поїздом? Вона уявлення не мала, куди збирається їхати.

Я терпляче продовжувала: -Це острови, повідомлення можливе тільки повітряне. Якщо ви бої теся літати. Ельвіра знову перебиває: -Подивіться до Єгипту поїздом можна? -Тож літаком, летіти не довго. -Добре, давайте в Єгипті. Там же Каспійське море? Добре, що ми говорили по телефону, і вона не бачила мого виразу обличчя. -В Єгипті Червоне море. На півночі омивається Середземним. Вона продовжує збивати мене питаннями про готель і як вона зможе туди потрапити. -Представники готелю зустрінуть вас в аеропорту та довезуть. -Добиратися до готелю ми будемо на катамаранах? -На яких ще катамаранах? Жінка уточнила, скільки їй обійдеться все проживання. У результаті після закінчення розмови, вона сказала, що прийде в офіс, для оформлення договору. Я думала, що вона не прийде. Але вона прийшла після закінчення робочого дня.

– Ви витримали моє випробування! Я зателефонувала близько двадцяти агенцій і тільки ви дослухали мене до кінця. До мене дійшло, що все це було виставою. -Тобто ви жартували? -Звичайно! – засміялася Ельвіра. -Вибачте, я не зможу з вами працювати. -Так Я за путівкою! -Купіть її в іншому агентстві. -Ви ж мене обслуговували? -Це були зну щання. До побачення. Ельвірі так не сподобалося це: -Я приїхала до вас через все місто, витратила купу часу, щоб ви мене rнали? -Ви теж витра тили час двадцяти агентств, чи не так? -Я Ваш клієнт! -Робочий день у мене закінчився. Тож покиньте кабінет. Вона пішла. Я теж поїхала додому. Сподіваючись, що це був урок для Ельвіри і вона обов’язково замислиться про свою поведінку.