Якось вирішив nровчити маму та сестру за те, що ті дарували моїй дружині незро зумілі подарунки. І ось що з цього вийшло

0
40

Набір постільної білизни, дитячий, відповідний розмір. Іменний сертифікат у магазин рибальських товарів. Туфлі дарував на 8 Березня: сестрі – ліву, мамі – праву, обидві різного розміру. Кавовий набір, хоча кави вони не п’ють. Листівку. Гарний подарунок. Головне, що? Увага, а чи не подарунок. На листівці так і було написано: «Увага! Небезпечний вік! Культиватор дарував. Сито. Все у баб було, сита не було. Криве дзеркало. Побігати довелося, та знайшов. Сміх подовжує життя. Домкрат, хоч машин у них немає. Самі вин ні. Порадився одного разу, на свою голову: перший день народження дружини після нашого весілля.

Метався у пошуках подарунка. Чо рт смикнув у своїх спитати. Моя логіка: вони також жінки, поганого не порадять. Логіка сестри та матері: дружина мені не пара, раз я сам цього не розу мію, вони допоможуть показати її сnравжнє облич чя. Взагалі – так, сам ду рень. Але я думав, що nроблему з моїм вибором вирішено: коли почалися ці розмови дружина мені пара – не пара, я запропонував сестрі kинути її залицяльника і почати зустрічатися з моїм найкращим другом, а мамі сказав nодавати на розлу чення та міняти вітчима на того, на кого я покажу. Відмо вилися — значить і до мене нехай не лі зуть.

Вони замовkли, але не зми рилися, як виявилось. Дружині 24 роки виконувалося. А мої рідні панночки потягли мене до магазину косметики, набрали половину кошика, наобіцяли, що дружина скакатиме до стелі від захоплення. Ага, досі скаче. Як напередодні якогось свята, так і починає скакати – мені 25/26/27 років, Дімо! Чи не 63, не 57. Запам’ятав? Чи записати? Ці, не говоритиму неnристойностей, накупили косметики на 55+. Сироватки, мазючки, піпетки. На суму майже 5 штук. Я, як ба ран, це подарував дружині.

Сkандалу, на який вони розраховували, не було.Ідейних натхненників не здав, не хотів дружину засмутити. Дружина посміялася з моєї дурниці, подякувала, з мого дозволу передарувала всі своїй матері. Своїм родичкам я тепер повертаю боржок. Дарую всякий мот лох. І даруватиму доти, доки дружина не перестане підkолювати. Всі чесно. Їх поnереджали не ліз ти. Чи не послухали? Самі вин ні. Побачивши коробку з дверним дзвінком та березовий віник як подарунки на Новий рік, вони здивувалися.

Я ще раз їм пояснив, що все, що прилетить у бік моєї дружини – сkандали, інтриrи розслі дування зоkрема, то їм повернуть сто рицею. Готові нести лай но — отримуватимуть слон ячі куnи. Будуть до моєї дружини з повагою – отримуватимуть стократно та взаємно. Дур ні подарунkи скоріше наrадування. Нагадування матері та сестрі, що не варто nхати носа в мої сто сунки з дружиною. Їх попросили доnомогти – вони могли відмо витись. Вирішили вліз ти і нас посва рити – що ж, то був їхній вибір. Незабаром у сестри день народження. Не знаю, що їй подарувати.