Довгоочікувана дитина, чиє життя перетворилося на пеkло — мати підnімала руку на доньку регулярно.

0
26

Дівчинка народилася після двох синів, батько був дуже щасливий, але мати, якщо її такою можна звати ненавиділа дочка з народження. Коли дівчинка виросла, її почали дорікати в кривизні її ніг. Хоча й у цьому була винна її мати, адже коли дитині було від сили рік, вона ще не могла ходити, мати силою змушувала дитину вчитися крокувати, адже двоюрідна сестра вже кілька місяців як ходила і радувала своїх батьків успіхами. Мати звичайно ж порахувала, що її дочка нічим не гірша. А потім довелося роками лікувати плоскостопість і терпіти знущання з усіх боків. Особливо від матері. Потім почалися порівняння, які всі прекрасні та красиві, одна вона кривонога та дурна.

Змалку в дівчинки почалися проблеми з нервовою системою і самооцінкою через матір. Вона відчувала, що у всьому винна, особливо в тому, що «крива». З двох років мати били доньку. Причина, навіть не шукайте, їй просто завжди хотілося карати доньку лише тому, що вона така, яка є. Била всім, чим можна, що перше потрапить під руку.Коли дівчинці було всього п’ять років, вона виступала в дитячому садку на сцені і поряд була дівчинка з її гурту, дуже гарна дитина. Потім дівчинка шукала мати поглядом і коли натрапила, та їй жестами показала, що вдома на неї чекає тріпання. А все тому, що дівчинка, яка була поруч набагато краще виглядала і стояла ніж дочка, хто просив її народжуватися кривоногою, так думала, звичайно ж, мати…

Діти в цій родині, причому всі, виросли з дикими неврозами, благо потім у доньки, мабуть, до тридцяти років стало все вирівнюватись. До речі, після дочки у неї народилася ще одна дочка та син. Другу доньку вона теж не дуже любила, але не тероризувала і била як старшу. У 14 років старша дочка намагалася покінчити життя самогубством. У 17 років, втекла з дому до іншого міста. Там закохалася в хлопця, заради нього покинула навчання і дуже пошкодувала про це. Хлопець із лагідної і люблячої молодої людини перетворився на чудовисько, що ще сильніше натиснуло на психологічний стан дівчини. Словом, бігла вона по життю від одного тирана до іншого, поки не стала розсудливою і зрозуміла, що треба жити для себе.