Син узяв батька за руку і попросив: Папа, нехай няня буде жити з нами. Чоловік і сам готовий був це запропонувати

0
73

З 3-х років Колю виховував тільки тато.Мама зустріла іншого чоловіка. Кинула родину і покотила з ним в іншу країну. На чоловіка і сина їй було відверто начхати. Але ж як все чудово починалося! Євген і Оксана полюбили один одного і майже відразу одружилися. Для багатьох вони були просто зразковою сім’єю. Через рік з’явився Миколка. І тут Оксану ніби підмінили. Вічно незадоволене обличчя. Бурчання і образи. Чоловік і син її дратували. Женя терпляче вислуховував від дружини необгрунтовані закиди. У тому, що він мало заробляє, недостатньо приділяє часу домашнім справам. Наро дження дитини в одну мить зруйнував звичний спосіб життя Оксани. Адже тепер не було часу на кл уби, вечірки, подорожі з друзями.

Дуже скоро нове життя початку пригнічувати дівчину. Діставалося і малюкові. Хоча він вже точно ні в чому не був винен. Женя чесно намагався залагодити ситуацію і знайти примирення з дружиною. Але всі його спроби були марні. Ні подарунки, ні додатковий заробіток не змогли повернути колишню теплоту в їхні стос унки. У підсумку вони знайшли якусь подобу компромісу — Оксана зі своїм новим залицяльником їде в іншу країну. А Кольку залишає з татом. Оксана не вагалася ні секунди. Підписала все, що потрібно для р озлучення, підтвердила, що на сина не претендує. Швидко зібрала речі і поїхала.

Поминай, як звали. Женя слабо собі уявляв, як тепер буде з усім справлятися. Роботу ніхто не відміняв. А тут ще маленька дитина був повністю на ньому. Але труднощів він не боявся. Розумів, що все це на благо його рідного синочка. Пристос увалися так, що Євген вранці заводив сина в дитячий сад, а ввечері хлопчиська забирала сусідка. Він працював допізна і ніяк не встигав би до потрібного часу. Одного вечора після роботи він забіг до сусідки забрати Колю. Добра тітка Ніна вмовила Женю залишитися повечеряти. Помітила, що останнім часом він дуже схуд — щоки впал має, ніколи готувати. Виходить щось на швидку руку зварганити. Потім в мікрохвильовці якщо що погріти.

Тут сусідка підсіла ближче до дружини: — Я якраз про це з тобою і хотіла поговорити. Є у мене племінниця, Олею звуть. Раніше в дитсадку вихователем працювала. Два роки тому від неї чоловік пішов, ось і залишилася вона з сином на руках. Зарплати не вистачає, ось і шукає будь-яку підробіток. Може і вам як няня згодиться? Женя задумався. З одного боку — допомога точно зайвою не буде. З іншого — як довірити маленької дитини зовсім незнайомій людині. — Вона дівчина гарна. Господиня чудова. Готує так, що пальчики оближеш! — продовжувала рекламувати племінницю тітка Ніна. В результаті Женя здався. Чого вже там, він і сам давно замислювався няню знайти. А тут такий випадок! Оля виявилася дуже милою і привітною дівчиною.

Сусідка не обдурила. На зустріч з Євгеном вона прийшла разом зі своїм сином. Коля відразу з ним подружився і повів показувати свої іграшки. Хлопчаки порозумілися. Домовилися, що Оля почне з завтрашнього дня. Після роботи на наступний день з порога Женя відчув давно забуте почуття. Він прийшов в будинок, де було тепло, затишно і смачно пахло вечерею. Ольга накривала на стіл. Хлопчаки моталися по квартирі і весело галасували. Прямо на очах похмура холостяцька барліг перетворювалася в сімейне гніздечко. Минуло кілька місяців. Ольга справлялася зі своїми обов’язками. Женя і Коля дуже прив’язалися до неї і її синочка, Димке. Одного ранку Оля набрала Євгенія і, моторошно вибачаючись, сказала, що сьогодні прийти не зможе.

Вранці вони з сином прокинулися з високою температурою. Женя рвонув в магазин за продуктами. Потім — аптека. Після цього повіз пакети хво рим Ользі і Димке. Тиждень він доглядав за ними, поки болячка не відступили. І в цей час він усвідомив очевидну річ. Він полюбив Ольгу. Прив’язався до Димке як до рідного. Але й гадки не мав, як їй сказати про це? Прямо як сюжет для дешевої мильної опери. Чоловік наймає няню і закох ується в неї. Потім пропонує їй руку і сер це, і живуть вони довго і щасливо. Наступні вихідні Женя запропонував провести разом. Спочатку погуляли в парку. Хлопчаки накаталися на різних атракціонах.

А ввечері повечеряли в затишному ресторанчику. Увечері, коли він укладав Кольку спати, той притулився до батька і сказав: — Папа, зроби так, щоб Оля стала моєю мамою. Нехай вони з Димкой живуть разом з нами! Євген зрозумів, що дійсно далі тягнути не можна. — Так, ти маєш рацію, синку. Давай, завтра це їм скажемо! Вранці насамперед Женя пішов у ювелірний магазин. Розмір кільця він вибирав на око. Йому завжди подобалися акуратні тендітні руки Ольги. Під стать вибрав і колечко — витончене.

Потім заїхав за квітами. Величезний букет ромашок, її улюблених. Увечері все відбувалося ніби в сповільненій зйомці. Женя вручив Ользі квіти і коробочку з кільцем. Запитав, чи згодна вона вийти за нього. Коля з Димкой на радощах обіймалися і називали один одного братами. Пишне весілля влаштовувати вони не хотіли. Але родичі наполягли-ну як їм відмовити? Але в підсумку ніхто не пошкодував — весілля вийшла незабутньою. Ось так Женя і Коля нарешті знайшли справжню сім’ю. А Ольга вперше за довгі роки відчувала себе коханою і бажаною. А найщасливішими в цій історії були хлопчаки-і Коля і Діма раніше мріяли про братика. Нарешті їхня мрія здійснилася.