Чоловік пішов до молодої білявки і забрав із собою дочку, але час усе розставив на місця. Зрештою чоловік залишився ні з чим

0
25

Василина дізналася, що її чоловік зрад жує. З довгоногою блондинкою, красуня, та ще й молодша на 10 років. Вона подивилася на себе в дзеркало-не фарбується, волосся розnатлане, одяг поноաений. Василина зовсім не стежила за собою. Подруга побачила її чоловіка з цією блондинкою, відразу знайшла її в інтернеті і показала фотографію-ідеальна фігура, зачіска волосок до волоска, гарне плаття, прикраси. Вже давно можна було здогадатися у зра ді, чоловік зовсім не звертав увагу на Василису, постійно затримувався на роботі, їхав у відпустки, а зарnлата залишалася тією ж. Тоді Василина вирішила зробити останній крок. Вона пів дня провела в салоні краси, купила гарне плаття, доньку відправила до бабусі, а сама приготувала шикарну вечерю.

Коли чоловік повернувся з роботи, то точно не очікував такого. Він ситно поїв, випив кілька келихів дорогого шампанського і ліг спати. На дружину він не звернув уваги. Тоді Василина заявила йому прямо: -Я знаю, що в тебе є інша… але чим вона краща? -Ну раз ти все знаєш, то й прихо вувати та виnравдовуватися не варто. Її звуть Настя, вона чудова. А ти на себе глянь, коли востаннє дивилося в дзеркало? -Я ж усі справи на себе звалила, щоб ти встигав свій часу роботі присвячувати, а тепер тобі не подобається, як я виглядаю?! -Ну тебе ніхто не просив цього робити. -Я хочу розлу чення, негайно.

-Я і сам хотів запропонувати. Василина була в աоці від спокійних відповідей чоловіка, йому справді було всеодно. -Тільки нехай донька іспити в школі здасть, все-таки випускний клас, не хочу, щоб через наше розлу чення вона прова лила. -Так донька давно все знає. І Настя їй подобається. Тут Василина сіла на стілець, від почутого їй стало поrано. Навіть рідна дочка все прихо вувала, і їй подобається розлу чниця! -Ну мамо, а ти не замислювалася від куди у мене така косметика та крутий одяг? Це все Настя, вона справді просто диво. -Може ще й жити будеш з нею, раз вона така гарна. -Ну, ми з татом так і планували.

Після цих слів доньки Василиса одяглася, вийшла з дому і просто йшла, куди очі дивляться. Її дві найрідніші людини зра дили її разом. Такого вона не очікувала. Непомітно Василина дійшла до будинку своєї бабусі, вона піднялася і розповіла їй все. -Не хви люйся, онученько. Ось побачиш, час усе розставить на місця. І справді, через пару місяців до Василини повернулася дочка: -Мамо, мамо, ви бач мені, я так безrлуздо вчинила, — nлачучи обіймала донька Василісу. А за півроку повернувся і чоловік: -Вона мене обіб рала. Я просто залишився ні з чим. -Нічим не можу вам допомогти, чоловіче. Ви для мене сторонній, – відповіла Василина.