Поїзд проїхав по голові його дружини, коли та впала на рейки. Через 5 місяців з нею сталася справжня міс тика!

0
183

Марія і Володимир Кудрін — одна з тих щасливих пар, які так рідко зустрічаються в наш час. Щастя подружжя не було меж, коли вони дізналися, що незабаром стануть батьками.Вагітність Марії протікала стабільно, з кожним днем даруючи дівчині передчуття майбутнього материнства. Посмішка, та сама, яка буває тільки у вагітних, не сходила з її обличчя.Марія і Володимир кожен день їздили на роботу разом, чекаючи поїзд.

В той день майбутня мама пішла на станцію одна. Передбачати наступні страшні події вона, звичайно ж, не могла.Піднімаючись на станцію, Марія побачила поїзд, що наближається. Підійшовши до краю платформи, вона несподівано спіткнулася і впала на колію — головою вперед.Поїзд кілька разів проїхався по голові вагітної дівчини. Останнє, що пропливла перед її очима — рейки і колеса поїзда.

Марія негайно була доставлена в госпіталь, де лікарі не на жарт здивувалися тому, як вона взагалі залишилася жива. Коли медики поглянули на кругленький живіт дівчини, в кімнаті запанувала повна тиша. Вбитому горем Володимиру ніхто нічого не обіцяв — Марія впала в глибоку кому.
Доктора прекрасно усвідомлювали подвійну відповідальність — життя матері і дитини.

Дівчині було проведено дуже складна нейрохірургічна операція, і після двох місяців інтенсивної турботи про внутрішньоутробного малюка лікарі зважилися на кесарів розтин. Так у дитини був би хоч один шанс народитися на світ, адже мама продовжувала перебувати в комі. Медики провели операцію, не маючи ніяких гарантій позитивного результату, сподіваючись лише на диво.

І воно сталося. Маленька Оксана народилася абсолютно здоровою.Звичайно, як передчасна народжена, вона повинна була провести деякий час в лікарні, але радість щасливого батька неможливо було описати.«Якщо трапилося одне диво, то трапиться і друге», — Володимир мав рацію.Після пологів Марія поступово почала приходити в себе. Пояснити подібне наукою просто неможливо. Ніби материнська природа сама змусила Марію прокинутися, щоб поглянути на власне дитя.

Чудо, про який Володимир молився всією душею, нарешті, здійснилося.Говорити чи ходити Марія поки не може, але все чує і відчуває, а її чоловік піклується про те, щоб надати їй найкраще лікування.Лікарі на сьогодні залишаються позитивними в своїх прогнозах. Вони вже зрозуміли, що чудеса в цій родині — звична справа.Чудеса. Інакше те, що трапилося з сім’єю Кудрін по-іншому важко назвати.