Зневірившись, Він Вийшов З Машини І Постукав У Двері. Відкрила Красива Жінка. Він Привітався І Попросив Її Скористатися Телефоном.

0
179

Одного разу він збирався на дуже важливу конференцію в інше місто, де його повинні були нагородити премією в галузі медичних досліджень. Він дуже хвилювався, бо на цій конференції повинні були оцінити його багаторічні труди. Однак, через дві години після того, як літак злетів, сталася аварійна посадка в найближчому аеропорту через якісь технічні неполадки. Лікар боявся не встигнути, тому орендував машину і поїхав в місто, де повинна була проходити конференція. Однак, незабаром після того, як він поїхав, погода зіпсувалася і почався сильний шторм. Через сильний дощ він загорнув не туди і заблукав.

Після двох годин безрезультатної їзди він зрозумів, що загубився. Він відчував себе голодним і жахливо втомленим, тому вирішив пошукати, де б зупинитися. Через деякий час він, нарешті, натрапив на маленький старий будинок. Зневірившись, він вийшов з машини і постукав у двері. Двері відчинила красива жінка. Він привітав її і попросив скористатися телефоном. Однак, жінка сказала йому, що у неї немає телефону, але він може зайти і почекати, поки погода не покращиться. Голодний, мокрий і втомлений лікар прийняв її люб’язну пропозицію і увійшов. Дама дала йому гарячий чай і їжу. Леді сказала, що він може приєднатися до її молитві. Але доктор Марк посміхнувся і сказав, що він вірить тільки в працьовитість і відмовився.

Сидячи за столом і попиваючи чай, він спостерігав за жінкою в тьмяному світлі свічок, як вона молилася поруч з дитячим ліжечком. Лікар розумів, що жінка потребує допомоги, тому, коли вона закінчила молитися, запитав її, чого саме вона хоче від Бога і невже вона думає, що Бог коли-небудь почує її благання. А потім він запитав про маленьку дитину в ліжечку, біля якого вона молилася. Леді сумно посміхнулася і сказала, що дитина в ліжечку — це її син, який страждає від рідкісного типу раку і є тільки один лікар — його звуть Марк-який може вилікувати його, але у неї немає грошей, щоб дозволити собі його, крім того, Марк живе в іншому місті.

Вона сказала, що Бог досі не відповів на її молитву, але вона знає, що він допоможе їй і нічого не зломить її віру. Ошелешений і втративший дар мови Марк просто розплакався. Він прошепотів » Бог великий » і згадав все, що з ним сьогодні відбулося: несправність в літаку, проливний дощ, через який він збився зі шляху — і все це сталося через те, що Бог не просто відповів на її молитву, а й дав йому шанс вийти з матеріального світу і допомогти бідним нещасним людям, у яких немає нічого, крім молитви. Завжди будьте готові зробити те, що Бог приготував для вас. Не буває випадковостей у житті.