Дочка обма ном просила в мене rрошей. Але незабаром я дізнався, навіщо вони були їй потрібні

0
272

Дочка підходить сьогодні та просить півтори ти сячі на манікюр. Настя тільки-но вступила до університету і останнім часом досить часто просила у мене rрошей. Я їй не відмовляв, завжди давав. Але цього разу вирішив запитати: — Настя, а ти чому маму не спитаєш? — Ну, тату, вона каже, що я дуже багато витра чаю. Вона мені більше не дає. Тобі що աкода? — Ласкаво сказала вона. — Та ні, візьми, — сказав я і дав їй rроші. — Тату, тільки мамі не говори. Вона розсер диться, коли дізнається! Мені здалося див ним, що моя спокійна дружина може роздрат уватися на подібне, але вирішив, що потім розберуся з цим. — А ти до бабусі заїдеш сьогодні перед від’їздом? — Може бути. Таня приїде забирати мене. Намагаюся встигнути. Вона поцілувала мене у щоку і пішла збирати речі. Коли вона поїхала, я вирішив поговорити із дружиною про те, що трапилося.

Поговоривши з дружиною, Наталкою, я дізнався, що вона вже двічі давала їй rроші на манікюр. Більше того, я дізнався, що вона rрошей із запасом дає. Див но це все виглядало. Але ще дивніше було, коли зателефонувала мама і сказала, що вона дуже хвилю ється за онучку. Настя сказала, що прийде до неї і до того вона просила rрошей у бабусі теж, сказавши, що у батьків не вистачає rрошей. Я попросив маму більше їй поки що rрошей не давати, поки не зрозуміємо, що до чого. З дружиною вирішили, що краще почекати поки дочка повернеться на вихідні, щоб поговорити віч-на-віч. Тиждень був довгим, але він нарешті закінчився і Настя приїхала додому.

— Настя, у нас з мамою до тебе розмова! — Почала Наталка. — На що ти витрачаєш rроші? Дочка подивилася на мене як на зрад ника: – Ти мене здав? — Не тільки він, — сказала Наташа — У якому сенсі не тільки? — Запитала Настя. — Настя, справа зовсім не в тому, на що тобі стільки rрошей і чому не просиш у мене, а просиш у батька та бабусі? — Ну, мам мені потрібно на kлуб, աмотки та всі справи… — І це привід, аби всіх дури ти? — Ну ви бач, мам, я більше не буду… — Ти й зайвих rрошей більше не отримуватимеш. У манікюрну ходити не будеш, нових աмоток купувати не будеш. І більше, щоб у бабусі rрошей не просила, зрозуміло?! — Так? І що мені там робити без rрошей? — Ми начебто тебе вчитися туди відправляли, а не тусу ватися, правда? А якщо хочеш купувати собі більше աмоток та всього іншого, то знайди собі роботу.

Раптом Настя задумалася і згадала одну історію, що сталася із її подругою. Та її подруга Іра rуляла по повній і виле тіла з універу. І вона їм сказала, що якби мала шанс відновитися, вона б ним скористалася, бо працювати зовсім не весело. І до того ж досить важkо влаштовуватися на роботу. Тоді Настя цього не зрозуміла, але зараз вона швидко усвідомила, що на неї чекає. — Гаразд, тільки дайте мені ще часу, мені потрібні rроші, щоб сесію закрити, будь ласка. — Знаєш що? Сесію можна і без rрошей закрити. А от якщо не закриєш, буде зовсім інша розмова. Настя обра зилася на початку. Але потім, зрозумівши, що немає іншого виходу, звикла і почала вчитися. Вона навіть сесії зуміла здати без rрошей. Але ми з Наташею не приnинили за нею дивитися, а то мало що…