Коли я вирішила повернутись до життя після важkої втрати – родичі відвернулися від мене. Вони не звикли бачити мене без сл із.

0
17

Близькі та рідні відвернулися від мене. Практично всі. Вам здається, що я зробила щось жахливе? Ні! Я просто вирішила жити. Я повернулася у світ, звідки обставини вирвали мене без знеболювальних – після появи на світ моєї дитини. Я не була в перукарні чотири роки, у мене виросла тонка коса майже до талії. Все в моїй косметичці давним-давно висохло, і ось я просто викинула вміст у відро для сміття. Протягом 4 років у мене не було безперервного сну більше однієї години. Багато чого я не бачила за ці 4 роки, змучена турботою про свого сина. Ось тільки його перша посмішка і перші кроки на мене не чекали. А також цей жах, коли його подих стає спокійним. Усі надії давно зникли. Він був десь в іншому вимірі: мій малюк не розумів, що відбувається довкола. Він навіть їжі приймав через незрозумілу йому трубочку.

Я вже тоді розуміла, що ніколи не почую від нього довгоочікуване «мама», не побачу, як він іде в перший клас, на перше своє заняття, він не знайомитиме мене зі своєю дівчиною.Всі знали це майже з першої хвилини, як він з’явився на світ. Дослідження були складними. І той факт, що він дихав, був уже дивом. Я підтримувала це диво 4 роки, відмовившись від свого життя. Десь паралельно жили батьки, сестра, чоловік. Вони пишалися мною, намагалися допомогти. Але ніхто з них не страждав так, як я. Але якось усе це закінчилося. Я впевнена: син пішов на мене без образи, він зараз десь там, де йому дуже добре. Чоловік годинами сидів біля порожнього ліжечка і не міг стримати сліз. Мати і сестра приходили щодня, щоб «висловити» мені своє співчуття. Я розуміла їх, але вони мене не розуміли. Коли я заснула? На мою думку, через 10 днів. Я змогла поспати кілька годин поспіль.

А потім зовсім впала в сплячку, з якої змогла вибратися тільки під час буденного клопоту днів через 40. Я вийшла з дому, озирнулася, і жадібно захотіла жити.Я зателефонувала на свою роботу, звідки мене так і не звільнили, і попросила взяти мене на випробувальний термін. У мене залишалося 3 дні, щоб трохи привести себе до ладу. Саме того дня я стала ізгоєм для рідних. — Як ти можеш навіть думати про це зараз? Я що втратила право на своє життя? З якоїсь причини мій чоловік вирушив на новорічну вечірку, поїхав до іншого міста на річницю весілля своїх батьків. Моя сестра ніколи не пропускала занять в інституті. Мати боялася взяти онука на руки. І, до речі, вона завжди мала бездоганну зачіску. Та нехай вони гадають, що хочуть! Після першої зарплати я запишусь до спортзалу. Сходжу в кіно або ж у театр. Незабаром вирішу.